O NAS

Kim Jesteśmy

„ Wyobraźnia kreuje rzeczywistość…” –  Richard Wagner 

Kilka słów o nas… 

Założycielem marki Bieswood jest Artur Pielech, firma powstała w 2020r. Jednak jej zarys już dużo wcześniej.

Początkowo Bieswood oferował okulary z drewnianymi zausznikami, stworzone dla miłośników ekologicznych produktów. Z czasem szeregi Firmy zasiliła kolejna ważna postać Michał Galant, ta współpraca zrodziła nowe pomysły, wyjątkowe projekty.

Chłopaki wspólnie wykonują niecodzienne stoły, ławy, stoliki kawowe, deski do krojenia i serwowania, a także wszystko co drewniane. Większość ich produkcji to połączenie drewna z żywicą, ten dodatek sprawia, że produkty zyskują „kosmicznego” charakteru. 

Cały proces „zalewania” żywicy jest czasochłonny, dlatego czas oczekiwania na Wasz niepowtarzalny stolik jest tak długi, jednak pamiętajcie, że nie ma możliwości by spod naszych rąk wyszły dwa identyczne stoliki, mogą być jedynie podobne. 

„…drewno jest wręcz magicznym medium z którego można wykonać, piękny mebel lub wisiorek, a nawet okulary. Piękne jest to, że nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, słoje jak i linie papilarne w każdym układają się inaczej..”

Każdego dnia staramy się żeby zaproponować wam nowoczesne, niepowtarzalne i unikatowe produkty, wykonane z najwyższą starannością z najlepszych materiałów. Wszystko co tworzymy, robimy to właśnie z myślą o Was…

 

Dziękujemy, że jesteście

BIESWOOD

Zobacz Nas

Shopping Cart